Рада ЄС планує запровадити санкції через хімічні атаки у Великобританії

|
Версия для печатиВерсия для печати

 На засіданні у Брюсселі 21 січня міністри закордонних справ країн ЄС вирішать питання про штрафні заходи щодо громадян РФ та Сирії.

Рада ЄС у закордонних справах у понеділок, 21 січня, планує запровадити санкції щодо ймовірних причетних до хімічних атак  на території Великобританії. Передбачається, що на засіданні в Брюсселі міністри закордонних справ країн-членів Європейського Союзу вирішать заборонити низці осіб в'їзд до ЄС, а також накладуть арешти на їхні активи на території ЄС, повідомляє Deutsche Welle.

Як відомо, цього тижня посли держав ЄС погодили санкції проти чотирьох офіцерів російської військової розвідки (ГРУ)  та п'яти громадян Сирії.

Штрафні заходи торкнуться, зокрема, офіцерів ГРУ РФ Анатолія Чепіги та Олександра Мішкіна, яких британська влада вважає безпосередньо причетними до отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля і його дочки Юлії нервово-паралітичною речовиною "Новачок" у місті Солсбері в березні 2018 року. За інформацією Bellingcat та The Insider, Чепіга і Мішкін прибули до Великобританії під іменами Олександр Петров і Руслан Боширов.

Нагадаємо, в жовтні 2018 року ЄС схвалив новий механізм санкцій стосовно фізичних і юридичних осіб, які розробляють або застосовують хімічну зброю, а також тих, хто надавав їм фінансову, технічну та іншу матеріальну підтримку або заохочував такі дії. Громадянство фізичних осіб і місцезнаходження підприємств, які підпадають під санкції, не мають значення.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com