Рада ЄС скоротила перелік країн "зеленої" зони: Україна залишилась в списку

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У Євросоюзі знову скоротили список країн, з яких мають пускати будь-яких подорожувальників, незалежно від мети поїздки та їхньої вакцинації. Україна поки залишилася у "зеленому" списку.

Рада Євросоюзу переглянула список третіх країн, з яких в'їзд на територію Шенгенської зони має бути дозволеним для всіх, зазначає Deutsche Welle. З нього викреслили шість країн, а додали одну. Україна залишилася у переліку. Рада ЄС погодила це рішення у четвер, 9 вересня, про що повідомили у пресслужбі інституції.

Зі списку країн з низьким рівнем поширення коронавірусу прибрали Азербайджан, Албанію, Бруней, Вірменію, Сербію та Японію. Натомість до нього внесли Уругвай.

Новий перелік, у якому тепер 13 країн, включно з Україною, почав діяти з 9 вересня. З цього дня країнам ЄС і Шенгенської рекомендовано пускати на свою територію усіх жителів країн з цього списку, незалежно від мети подорожі.

Чи слідувати цій рекомендації - вирішує кожна держава-член Євросоюзу самостійно. Цей перелік переглядають один раз на два тижні.

Щеплених від коронавірусу осіб мають пускати до Шенгену з будь-яких країн. Утім, які саме вакцини дозволяють подорожувати до ЄС, вирішує також кожна країна самостійно.

Нагадаємо, 6 вересня головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін заявив, що Україна найближчим часом вийде з "зеленого" рівня епідемічної небезпеки та перейде у "жовтий".

Згідно з даними Європейського центру профілактики та контролю захворювань (ECDC) від 9 вересня, в Україні зареєстровано майже 53 випадки нових заражень на коронавірус на 100 тисяч населення протягом останніх двох тижнів. Один з критеріїв перебування у "зеленому" списку Ради ЄС - кількість нових заражень не має перевищувати 75 на 100 тисяч населення протягом 14 днів.

Україну внесли у "зелений" список у липні цього року.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]