Рада заборонила наземні сонячні панелі для домашніх СЕС, Ахметову - можна

|
Версия для печатиВерсия для печати

Верховна Рада ухвалила законопроект про «зелений тариф» разом із правкою, яка передбачає, що домашні сонячні електростанції можуть розміщувати сонячні панелі тільки на дахах та фасадах будівель, щоб мати змогу на «зелений тариф».

Як повідомляє інформаційна агенція Інтерфакс-Україна, депутати спершу прибрали правку, але потім повернули її перед самим голосуванням.

Згідно з редакцією законопроекту на сайті парламенту, «зелений тариф» передбачений для електричної енергії, виробленої споживачами за допомогою сонячних панелей «за умови їх розташування на дахах та/або фасадах капітальних будівель, споруд, встановлюється єдиним для всіх споживачів».

Таким чином, зелений тариф не буде передбачений для сонячних генераторів, розміщених на землі.

За законопроект проголосував 251 народний депутат, проти – двоє. Семеро утрималися, 87 не голосували.

Раніше радник з енергетичних питан в команді президента Володимира Зеленського Андрій Герус розкритикував вищезгадану правку, внесену народною депутаткою від «Блоку Петра Порошенка» Ольгою Бєльковою, яку підтримав міністр Насалик.

«Міністр Насалик (по квоті «Блоку Петра Порошенка») ні слова не каже про «високорентабельний бізнес» гігантських і шкідливих сонячних станцій (олігарха, власника, зокрема, компанії «ДТЕК» Рената – ред.) Ахметова, який планує збудувати понад 1000 мегаватів, але ініціює боротьбу із тисячами/десятками тисяч маленьких сонячних станцій українців середнього класу. Звичайно, як же це українці можуть самі для себе виробляти електроенергію – всі мають купувати дорого у Ахметова», – обурений громадський діяч.

«Аргумент»


 

 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com