Регіональні аеропорти планують передати у концесію, — міністр

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство інфраструктури готує пілотні проекти з передачі в концесію регіональних аеропортів, міжнародний аеропорт "Бориспіль" хочуть залишити державі.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає «Інтерфакс-Україна».

"У країні має залишатися базовий аеропорт, центральний, особливо якщо в нас є мета його розвивати, створювати якийсь транспортний хаб на його базі. Звісно, це має бути частиною державної політики", - підкреслив він.

Міністр вважає, що якщо держава передасть міжнародний аеропорт "Бориспіль" концесіонеру, той матиме інше бачення щодо програми його розвитку, оскільки основна мета будь-якого бізнесу - це заробіток.

"Тому, найімовірніше, ми говорили б спочатку про концесію регіональних аеропортів, і тут справді ми всі від цього виграємо. І ми найближчим часом плануємо розповісти про наші плани, наше бачення і про перші орієнтовні пілоти, які ми запускатимемо в частині концесії аеропортів", - додав Криклій.

Раніше Мінінфраструктури під керівництвом Володимира Омеляна планувало передати в концесію міжнародні аеропорти "Бориспіль" і "Львів" імені Данила Галицького із залученням регіональних аеропортів.

Концесія - це форма державно-приватного партнерства, що передбачає передачу об'єктів державної власності (таких як дороги, аеропорти, підприємства тощо) у тимчасове користування приватним підприємствам.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com