Рекордні понад 3 тис синьо-жовтих прапорів підняли на Західній Україні в День Соборності

|
Версия для печатиВерсия для печати

Мешканці Тернопільщини й Хмельниччини у День Соборності встановили рекорд України й підняли понад 3 тисячі синьо-жовтих прапорів.

Зафіксували досягнення під час акції «Збруч – ріка єднання», повідомляє IA ZIK, з посиланням на прес-службу Тернопільської облради.

Акція єднання вже традиційно проходить 22 січня на межі Тернопільської та Хмельницької областей. Представники двох регіонів зустрічаються на мосту через річку Збруч. Це символізує єднання українських земель, колись розділених цією рікою.

Цього року акцію відзначали у всіх районах, якими області межують один з одним. Основні урочистості відбувалися на межі Борщівського району (Скала-Подільська) Тернопільщини із Чемировецьким Хмельницької (село Гуків).

Спершу назустріч вирушили дві колони, в одній з яких люди тримали полотно синього кольору, а в іншій – жовтого. На мості через річку між обома областями два полотнища з’єднали і утворили прапор.

Після цього учасники акції вирушили до Гукова, де і зафіксували рекорд. Відбулося це біля пам’ятника головнокомандувачу УПА Роману Шухевичу.

«У рамках відзначення 100-річчя проголошення акта Злуки сьогодні у Гукові був встановлений рекорд – найбільша кількість державних прапорів на одній локації», – розповіли в обласній раді.

Участь в урочистостях взяли керівники Тернопільської, Хмельницької, а також Львівської областей, народні депутати України, представники громад з різних регіонів України.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com