Результат "реформ" покидька Авакова: у поліції рекордні звільнення

|
Версия для печатиВерсия для печати

Із лав Нацполіції упродовж 2021 року звільнилася 13 321 особа, що більш як на 2,7 тисячі більше, ніж у 2020 році.

Про це голова Нацполіції Ігор Клименко заявив у інтерв’ю «Цензор.нет». 

«2019-го звільнилося 13 300 людей. 2020-го – 10 589 осіб. 2021-го – 13 321. Трохи у нас пригальмувалося у "ковідному" році. Із 13 тисяч, які пішли минулого року, поліцейських – майже 9,5 тисяч. Інші – це вільний найм, держслужбовці», - поінформував Клименко, уточнивши, що звільняються з усіх служб поліції.

Окремо він повідомив, що наразі найбільший некомплект працівників поліції – у Київській області, це близько 22,5%.

За його словами, Київ, зокрема, практично вичерпав можливість комплектуватись за рахунок киян у такій кількості, як це було раніше. Але, як зазначив Клименко, подібна проблема з кадрами є і в інших великих містах.

«А враховуючи кількість звільнень останніми роками, ми не встигаємо укомплектувати штат. Ми ж маємо максимально якісно відібрати людей із тих, хто приходить. За таку зарплату не кожен працюватиме. Наприклад, на Одещині з 2019 року звільнилося 1 074 поліцейських, а прийшло на службу 761. А в тій же Київській області звільнено 1 214 поліцейських, а на службу прийнято 661-го. У великій кількості слідчі та спецназівці йдуть у ДБР чи Бюро економічної безпеки. І я не маю права тримати їх тут. Вони все одно підуть, бо там зарплата в рази більша»,- сказав Клименко.

Він повідомив, що люди переважно звільняються з поліції за власним бажанням: хтось шукає роботу з вищою зарплатою, а хтось має сімейні проблеми, хоча частину осіб із Нацполіції звільняють і через порушення.

Клименко пояснив, що частина працівників йде просто із системи.

«Як правило, шукають інші місця, де не лише більше платять, а й є більш-менш нормований робочий тиждень. Для того, щоб був час на відпочинок і можливість займатися ще якимись справами», - зазначив голова Нацполіції.

Як повідомлялося, 20 грудня очільник поліції Києва Іван Вигівський поінформував, що некомплект штату в столичній поліції наразі перебуває на рівні 18%.

На фото: на трибуні особи, прямо причетні к розвалу справжньої реформи МВС України, яку впроваджувала принципова та освідчена Хатія Деканоїдзе: кримінальний бізнесмен, корупціонер Арсен Аваков, який став міністром МВС України у 2014 році, його підлеглі - бандити (буквально), фігуранти кримінальних справ Ілля Кива та Євген Дейдей (ліворуч та праворуч за спиною міністра-кримінальника)

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У п'ятницю дощитиме в Карпатах і на сході, вдень до +20°С
19:59
Українці гинуть за мільярди Ахметова: благодійне товариство ФК "Шахтар" отримало бронь від мобілізації
19:28
США та Великобританія перевіряють криптовалютні транзакції на суму понад $20 млрд, що пройшли через російську біржу
19:10
The Telegraph: Яка зброя може змінити хід війни в Україні
18:46
Зеленський: рф готує новий наступ у травні-червні, ми не готові до цього (уточнення)
18:07
Як Китай поглинає колись вільний Гонконг
16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]