РФ звинуватили у фінансуванні політичних партій Молдови

|
Версия для печатиВерсия для печати

У вівторок, 18 грудня, у Молдові закінчилось розслідування з приводу фінансування фондом Open Dialogue політичних партій Молдови.

Про це повідомляє Молдовське державне інформаційне агентство. Зазначається, що у ході розслідування було з'ясовано, що фонд Open Dialogue та його засновниця росіянка Людмила Козловська фінансували політичні партії Молдови. Комісія, яка займалася розслідуванням, прийшла до висновку, що дії фонду були диверсійними і несли загрозу для державної безпеки Республіки Молдова.

Нагадаємо, що нещодавно РФ також запідозрили у можливій причетності до організації акцій протесту «жовтих жилетів». Раніше британська газета Times з посиланням на дослідження компанії New Knowledge повідомила про сотні акаунтів, зокрема, в Twitter, через які виявлялася підтримка «жовтим жилетам».

Зазначається, що фонд Open Dialogue, який зареєстрований в Польщі, засновником якого є громадянка Російської Федерації, має свої джерела фінансування: це угоди з Міністерством оборони Російської Федерації, доставка військової техніки в держави, які беруть участь в регіональних конфліктах, офшорні платежі з невідомим маршрутом і походженням.

На фото: Пророссийский социалист Игорь Додон стал президентом Молдовы

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com