Роботодавців зобов'язали облаштовувати робочі місця для людей із інвалідністю

|
Версия для печатиВерсия для печати

1 квітня набувають чинності нові державні будівельні норми щодо інклюзивності, якими, зокрема, роботодавців зобов’яжуть облаштовувати інклюзивні робочі місця для людей із інвалідністю.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook .

За його словами, наразі в Україні близько трьох мільйонів людей із інвалідністю. Із них 80% — працездатні люди, які через недоступність громадського простору не можуть використати своє право на працю.

За словами заступника міністра, у новому ДБН щодо інклюзивності міститься близько 100 якісних змін.

"Якщо проектується спеціалізоване робоче місце для людини з інвалідністю, то воно повинне включати комплект меблів, обладнання та допоміжних пристроїв, пристосованих для конкретного виду інвалідності", — написав Парцхаладзе.

Площа одного робочого місця в офісних та адміністративних приміщеннях для особи з інвалідністю, яка пересувається на візку, має бути не менше 5,65 кв. м.

Також повинні передбачатися та ідентифікуватися міжнародними символами паркувальні місця та входи до будівель, ліфти, зони безпеки тощо.

Раніше в уряді запропонували будувати лише енергоефективне житло.

Також у країні запровадили нові технології освітлення приміщень. А на експлуатованих дахах ТРЦ та інших громадських будівель, як зазначалось раніше, можуть з'явитися парковки.

Окрім того, усі нові громадські будівлі в Україні планують обладнати металодетекторами.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com