Роман Труба звільнив 4 керівників у ДБР

|
Версия для печатиВерсия для печати

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба підписав укази про звільнення з посад 4 керівників відомства.

Таку інформацію у Facebook підтвердила співробітниця прес-служби ДБР Ірина Винокурова.

"Полетіли голови в ДБР. Перша офіційна хвиля звільнень. Пам’ятаєте тих 27 кандидатів, яких Роман Труба 4 місяці не призначав, в потім таки призначив 23 з них? Схоже, що ще тоді "завбачливий" директор ДБР "відчував", що не впораються ці люди с роботою...", - написала вона.

Зокрема, Труба звільнив директора теруправління ДБР в Полтаві Володимира Тимошка, керівника другого управління організації досудових розслідувань Олександра Туру, керівника фінансового управління Дениса Луцика, керівника управління забезпечення діяльності Василя Титарчука.

Труба підписав відповідні укази 28 травня. Усіх звільнили через "невідповідність займаній посаді".

Водночас, усіх посадовців у 2018 році обрала конкурсна комісія, яка за ст. 13 закону про ДБР, мала видати відповідне подання про звільнення керівників з посад, а тоді директор ДБР мав би їх звільняти.

Відзначимо, що Верховна Рада у травні розглянула правки до закону про ДБР.

Нагадаємо: 18 липня 2018 року конкурсна комісія відібрала 27 кандидатів на керівні посади ДБР. Багато із затверджених службовців були креатурами міністра МВС Арсена Авакова та заступника голови Нацполіції Ігоря Купранця.

До рішення комісії в розпорядження Української правди потрапив список із 15 заздалегідь затверджених кандидатів на керівні посади ДБР.

Після цього 2 листопада 2018 року директор ДБР Роман Труба ініціював оголошення нового конкурсу на 27 керівних посад до відомства.

Однак комісія заявила, що не зможе провести повторний конкурс, тому згодом Труба призначив на посади пропоновані кандидатури.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com