Російські медики зізналися на камеру, що брали участь у війні на Донбасі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Співробітники Центральної міської лікарні російського міста Гуково під час мітингу через невиплату надбавок за роботу з COVID-19 розповіли, що досі не отримали «бойові» виплати за участь у війні на Донбасі, які їм обіцяли у 2014 році.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на відповідне відео.

Місто Гуково знаходиться на кордоні з непідконтрольною частиною Луганської області.

На відео з даного протесту російські медпрацівники заявляють, що з 2014 року їм обіцяли виплатити «бойові» за вивезення та лікування поранених. Причому заплатили медикам з навколишніх міст Ростовської області, а гуковським лікарям надбавок не дали.

За їх словами, вони вивозили поранених обох сторін війни із зони бойових дій. Лікарям заборонили про це розповідати.

«Бойові пропали гроші! Нам кажуть – шукайте в прокуратурі. А вони були, гроші, і пропали!», – обурюється водій швидкої.

Присутні на мітингу журналісти тут же перепитують: «Що це за “бойові”?».

«Це ми вивозили поранених з території України. Під бомбардуваннями, «швидка допомога». І не отримали «бойові» не тільки в «швидкої», а всі лікарі, які штопали їх», – відповідають медпрацівники.

Одна медпрацівниця заявила, що в її зміну привезли 19 поранених українських військовослужбовців. «У мою зміну привезли 19 чоловік з західної України, це в одну зміну. І нічого, ні копійки не заплатили», – каже жінка, яка на початку мітингу представилася як співробітник рентгенкабінету.

«Зі східної України», – поправляють її журналісти.

«Ні, з західної, західники були», – стверджує жінка.

«ЗСУ (Збройні Сили України – ред.), чи що?», – дивується журналісти.

«Так, тут все було – і з того боку, і з цього. Просто нам потім заборонили про це говорити», – додала інша жінка-медпрацівник.

Нагадаємо, у 2014 році, з території Російської Федерації в районі Гуково, російські збройні сили обстрілювали територію України.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com