Росія катастрофічно втрачає населення

|
Версия для печатиВерсия для печати

Росія катастрофічно втрачає населення.

Про це заявила віце-прем'єр Тетяна Голікова на нараді з членами науково-освітнього медичного кластера Північно-Західного федерального округу, пишуть у середу російські ЗМІ.

«За чотири місяці природна втрата населення склала близько 149 тисяч чоловік», - повідомила Голікова.
Лише в 17 регіонах Росії спостерігається природний приріст населення, тоді як в переважній більшості смертність перевищує народжуваність.

Згідно з даними Росстату, які поки опубліковані лише за перший квартал, до початку квітня швидкість, з якою вимирає населення Росії, збільшилася на 22% в порівнянні з минулим роком.
За січень-березень в країні народилося 355,2 тисячі осіб, померло - 461,9 тисячі. І хоча смертність скоротилася (на 16,3 тисячі осіб), темпи падіння народжуваності виявилися вдвічі більше (на 35,7 тисячі осіб). 
В цілому по країні число померлих перевищило число народжених на 30%, але на рівні окремих регіонів статистика близька до демографічної катастрофи. У 39 суб'єктах вмирає людей в 1,5-2,2 рази більше, ніж народжується.

Причому число новонароджених падає фронтально - в 82 суб'єктах з 85, а приплив мігрантів другий рік поспіль не покриває природне зменшення: за січень-березень він склав 73,7 тисячі осіб. 

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com