Росія хоче створити у США "Панафриканську державу" і розвалити Америку - ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Петербурзький олігарх Євґєній Пріґожин намагається створити на території США, а саме у п’яти південних штатах, так звану Панафриканську державу, читаємо на шпальтах видання «Rzeczpospolita».

Газета посилається на репортаж телебачення NBC, яке отримало цю інформацію від Dossier Centre (фонд Міхаїла Ходорковського). А Dossier Centre здобув відповідну кореспонденцію працівників так званої фабрики тролів, яка належить Пріґожину. Про це повідомляє Польське Радіо.

«Стратегія розвитку Панафриканської держави на території США» полягає приблизно у тому, що і «розвиток» сепаратистських республік на території України, Грузії чи Молдови. Як пише видання, «державу буде створено шляхом вербування афроамериканців, котрі живуть у бідних американських містах і мають досвід діяльності в кримінальних структурах, а також - афроамеринканців, котрі відбували ув’язнення за різні злочини». Згодом буде створено мережу тренінгових таборів, де буде проводитися ідеологічна робота. Мета? «Ця акція значно ускладнить внутрішню ситуацію в США, особливо – у південних штатах, а також, якщо все піде добре, підірве територіальну цілісність та військовий і економічний потенціал країни», - читаємо на шпальтах газети.

«Оскільки ми, як держава, досі не впоралися з проблемою расизму, то і стаємо ґрунтом для різних маніпуляцій таких країн, як Росія», - коментує у розмові з газетою конгресмен з Флориди Вал Демінґ. А колишній офіцер ЦРУ каже: «Незалежно від того, чи це плани, чи аматорський шкіц, ця інформація повинна сричинити в Америці землетрус».

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com