Росія намагалася заблокувати в ООН питання окупованих територій України

|
Версия для печатиВерсия для печати

 За словами дипломата, РФ підтримує свою позицію проти волі Генасамблеї ООН "лише за допомогою шантажу, залякування та утисків".

Російська Федерація виступила проти того, щоб Генеральна асамблея ООН розглядала пункт порядку денного щодо тимчасово окупованих територій України. Про це на засіданні Генасамблеї Організації об'єднаних націй повідомив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця, зазначає LB.ua.

"Зловісно символічно, що 17 вересня Російська Федерація знову відчайдушно виступає проти того, щоб цей наш демократичний орган розглядав пункт порядку денного щодо тимчасово окупованих територій України. Дозвольте мені нагадати всім у цій залі, чому: саме цього дня, 17 вересня 1939 року, виконуючи угоду між Гітлером і Сталіним, підписану їхніми міністрами закордонних справ у Москві менш ніж за 4 тижні до того, радянські війська вступили і окупували тодішній Схід Польщі. Отже, вторгнення в Польщу було продовжено вже в альянсі з нацистською Німеччиною, яке стало початком Другоі світової війни 1 вересня", - заявив Кислиця. 

Він нагадав, що сьогодні вранці російське МЗС у своєму акаунті в Twitter назвало окупацію Польщі "визвольним походом".

"Так ніколи і не перерізавши пуповину від Радянського Союзу, РФпродовжує залишатися генетичною копією своєї диявольської імперії-матері. Встановивши табличку з власною назвою в залі Ради Безпеки ООН всупереч Статуту ООН, зідно зі статею 23 якого (і ви можете це легко перевірити) Радянський Союз, а не Російська Федерація, РФ є постійним членом Ради Безпеки", - зауважив Кислиця.

За його словами, РФ підтримує свою позицію проти волі Генеральної Асамблеї “лише за допомогою шантажу, залякування та утисків”.

"І це включає її Генеральний комітет, де два дні тому лише двоє його членів підтримали Російську Федерацію", - підкреслив дипломат.

 

 

  Генеральна Асамблея ООН включила питання тимчасово окупованих територій України до порядку денного 76-ї сесії.

«Аргумент»

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]