Росія розгорнула під Калінінградом систему Мурманськ-БН, — ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Калінінградській області Росії розгорнуто бойову систему радіоелектронного комплексу Мурманськ-БН, яка здатна позбавити зв’язку військові кораблі, літаки і штаби противника; система працює в радіусі до 8 тисяч км.

Про це у п’ятницю повідомило пропагандистське російське видання  «Известия».

Видання стверджує, що Мурманськ-БН немає жодних аналогів серед інших систем у світі. Джерело в штаб-квартирі ВМФ Росії повідомило газеті, що цю сучасну систему наприкінці 2018 року отримав Балтійський флот - 841, одна з найсекретніших його частин.

За даними військових експертів, ці параметри «дозволяють створювати перешкоди на великій території», а Мурманськ-БН «може зірвати зв’язок військових кораблів, літаків і сухопутних одиниць у країнах Східної, Центральної Європи та країнах Балтії». 

Газета, посилаючись на думку експертів, відзначає, що в найближчі роки роль засобів електронної боротьби на полі бою зростатиме.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com