Росія скоротила інвестиції в інфраструктуру до мінімуму за 6 років

|
Версия для печатиВерсия для печати

Державні інвестиції в інфраструктуру в Росії поступально скорочуються, а їх поточний рівень в реальному значенні - найнижчий як мінімум за 6 років і не покриває навіть мінімальних потреб, які дозволяли б зупинити процес стрімкого зношення основних фондів і матеріально-технічної бази.

За підсумками 2018 року інфраструктурні витрати федерального бюджету скоротилися з 660 до 640 млрд рублів, відзначають аналітики InfraOne в доповіді, підготовленій для інвестфоруму в Сочі, пише finanz.ru.

З урахуванням регіональних бюджетів держава виділила на інфраструктуру - дороги, мости, будівлі, і споруди - близько 2 трильйонів рублів. Номінальний обсяг витрат не змінився в порівнянні з 2017 роком, а в реальному вираженні - якщо врахувати зростання цін - скоротився.

З урахуванням накопиченої інфляції бюджетні асигнування на інфраструктурний розвиток скоротилися на третину в порівнянні з 2014 роком і на 41%, якщо порівнювати з рівнем 2012-го.

Якщо 6 років тому на ці цілі виділялася сума, рівна 3,4% ВВП, то після кризи в 2015 році вона зменшилася до 2,6% ВВП, в 2016-17 рр - до 2,2% ВВП, а в минулому році пробила і це «дно», склавши 2,1% ВВП.

За рівнем інфраструктурних держвидатків Росія в 1,5 рази відстає від Бразилії (3% ВВП), в 2,2 рази - від Індії (4,7% ВВП) і майже втричі - від Китаю, де витрачається більше 6% ВВП.

Незважаючи на грандіозні плани, озвучені владою, нічого подібного в бюджеті на найближчі три роки немає: за весь період інфраструктурні витрати збільшаться лише 470 млрд рублів, що не покриває і п'яту частини потреб.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com