Росія вирішила експортувати новий штамм коронавірусу до Туреччини

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Влада Росії прийняла рішення відновити з 22 червня авіасполучення з Туреччиною, яка у квітні була внесена до переліку країн, не рекомендованих громадянам РФ до відвідання. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Интерфакс із посиланням на віцепрем'єра Росії Тетяну Голікову.

«За висновками спеціалістів та з урахуванням обговорення й розгляду цього питання всіма зацікавленими федеральними органами виконавчої влади прийнято рішення про доцільність відновлення авіаційного сполучення з Турецькою Республікою», - оголосила Голікова на брифінгу.

Також, за даними російських ЗМІ, з 28 червня поновлюється авіасполучення зі США, Бельгією, Болгарією, Йорданією, Ірландією, Північною Македонією, Кіпром та Італією.

У Росії в останні дні спостерігається різкий сплеск захворюваності коронавірусом, при цьому зростає число важких хворих.  

За позаминулу добу, за офіційними даними, в Москві виявили понад 9 тисяч інфікованих коронавірусів . Це найвищий показник за весь час епідемії. У Росії виявлено понад 17 тисяч нових випадків інфекції. Таких високих показників не було з січня. У Росії заявили, що при аналізі «спектра штамів, які циркулюють в Москві», був виявлений змінений індійський штам коронавируса.

 

За 2020 рік у Росії померло майже на 400 тисяч осіб більше, ніж очікувалося, менше половини цих смертей пояснювалося пандемією. У деяких регіонах смертність від легеневих захворювань зросла в кілька разів - це регіони-лідери за ростом надлишкової смертності, яку не визнають коронавірусною.

 Росія запровадила заборону на регулярне та чартерне авіасполучення з Туреччиною з 15 квітня, пояснивши це незадовільною епідемічною ситуацією в цій країні. Туреччина була внесена до списку держав, які не рекомендовані до відвідання громадянами РФ.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]