«Росія втрачає не тільки Україну», - священик про ситуацію в глибинці Росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

З екранів федеральних телеканалів не перестають литися солодкі промови про те, як різко підвищився рівень життя в Росії, як вона «піднімається з колін», і як радісно живеться рядовим громадянам. У цьому світлі особливо цікавим можна назвати пост, залишений в Telegram ієромонахом Дмітрієм Пєршиним (на фото).

Про це пише rusmonitor.

Священик прямо говорить про те, наскільки плачевна ситуація склалася в російській глибинці, і натякає, що насправді Росія втрачає не тільки Україну. В якості прикладу російський батюшка приводить Ростовську область.

Там, за його словами, панує повна розруха. Вчитель праці з 30-тирічним стажем отримує пенсію 8800 рублів, в той час як прожитковий мінімум становить 11 тис. руб. Станиці, пише Дмитро Першин, вимирають, ті нечисленні фермери, яким ще якимось дивом вдалося встояти перед натиском безлічі перевіряючих контор, розоряються, молодих людей в цій галузі немає. Корівників стає все менше, чорнозем заростає лісом.

Натомість, каже ієромонах, Кисельов-ТВ про це мовчить. І дійсно, що йому до проблем «простих смертних»? Йому ж треба розповідати про «загниваючий Захід», скрєпи, військову могутність великої російської держави та інші «патріотичні байки», на які, як показують результати соціологічних опитувань, росіяни останнім часом все менше звертають увагу на фоні того, що холодильник (а він у них останнім часом рідко буває повним) нарешті почав перемагати телевізор.

Після такого критичного поста високий ризик того, що священик, який описав реальну ситуацію в російській глибинці, тепер може зазнати репресій, адже чинним світським і церковним властям дуже не подобається чути на свою адресу критику, навіть якщо критика ця правдива.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com