Росія втрутилася у вибори у США методами, які випробувала в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Методи, які Кремль застосував для втручання у президентські вибори у США 2016 року, росіяни перед тим випробовували в Україні, вважає директор національної розвідки США у 2010-2017 роках, генерал Джеймс Клеппер,

Про це він заявив у четвер у Колумбійському університеті у Нью-Йорку, США, відповідаючи на запитання власного кореспондента Укрінформу.

«Україна була, якщо можна так висловитися, лабораторією. Путін використовував Україну, у тому числі, з метою перевірити ефективність різних типів своєї зброї у цій війні. Йдеться про напади на електричні мережі, «зелених чоловічків», пропаганду. Все це - приклади тієї військової тактики, про яку ми щойно говорили. Все, що Росія зробила на виборах у США - вони використали цей досвід», - розповів він.

Генерал Клеппер додав, що Кремль має довгу історію втручання у вибори, і у той чи інший спосіб намагався втручатися у виборчий процес у низці інших країн щонайменше з 1960-х років.

«Але ніколи їхнє втручання не було настільки агресивним, широкомасштабним, багатовимірним, як те, що вони вчинили на виборах у США 2016 року. А майстерність у цих питаннях вони здобули саме внаслідок втручання в інших країнах, особливо у Європі, в Україні, в інших місцях», - зауважив Клеппер.

Головний розвідник США часів президента Барака Обами пояснив, що прикметним, зокрема, є використання росіянами соціальних мереж. На його думку, дуже важливо зрозуміти методи кібервійни, бо нині їм важко протистояти. Наостанок він поділився враженнями від України.

«Я був у вашій країні кілька разів. Я захоплююся Україною та українським народом, вашими прагненнями», - сказав генерал.

У четвер, 21 лютого, у Колумбійському університеті у Нью-Йорку, США, відбулася презентація автобіографічної книжки генерала Джеймса Клеппера, Директора національної розвідки США (2010-2017) під назвою «Факти і страхи: складна правда життя у розвідці».


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:01
Чому Польща так довго вирішує долю українських біженців
10:12
Президент України підписав указ, який закриває доступ військових до онлайн-казино - за це боровся сержант Павло Петриченко, який загинув у Донбасі
08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 20 квітня
20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]