Росія занедбала Далекий Схід після анексії Криму

|
Версия для печатиВерсия для печати

Далекий Схід став найбільш занедбаною і забутою частиною Росії. Після розпаду СРСР там було закрито п’ять шостих з майже півтисячі аеродромів, які колись функціонували в регіоні.

Про це пише польське видання Rzeczpospolita, передає УНІАН . «Сьогодні 70% Далекого Сходу не забезпечені повітряним сполученням. З 470 аеродромів і аеропортів, які існували в 1991 році, зараз залишилася лише шоста частина. Нестача транспортних сполучень – це загроза для здоров’я і життя жителів Далекого Сходу. Це серйозна перешкода для розвитку регіону», - визнав представник президента Росії на Далекому Сході Юрій Трутнєв.

Він вказав на «серйозні помилки» керівництва російського міністерства транспорту, через які в 2015-2017 роках 42 аеродроми в регіоні не отримали фінансування, що призвело до їх закриття. Втім, проблема не лише в авіаційному сполученні. Дороги на російському Далекому Сході теж у фатальному стані через серйозні скорочення коштів на них з державного бюджету. Приміром, якщо в 2013 році Хабаровський край отримав на ремонт доріг більше 63 мільйонів доларів, то в 2017-му на це пішло лише 8,3 мільйони. А дороги на Далекому Сході РФ через суворий клімат доводиться ремонтувати кожного року після закінчення зими.

«Ситуація почала погіршуватися після анексії Криму військами Росії. Гроші, призначені Далекому Сходу, почали рікою текти на підтримку незаконно відібраного в України півострова», - пише видання.

За словами Трутнєва, кошмарний стан доріг в російському регіоні прямо чи опосередкованого став причиною смерті близько тисячі росіян лише за минулий рік. Тяжка ситуація також з доступом до сировини, якої у Росії нібито дуже багато – до природного газу. «Газпром», який володіє в РФ газопроводами протяжністю 730 тисяч кілометрів і відповідає за газифікацію країни, не вкладає гроші у побудову мереж у важкодоступних регіонах, селах і містечках Далекого Сходу. Таким чином, більш ніж 60% росіян, які живуть тут, не користуються газом. Частка «Газпрому» на російському ринку падає з кожним роком. Якщо ще десять років вона становила 80%, то зараз – лише 49%. Зате Росія хоче будувати «Північний потік-2» в обхід України і продавати більше газу європейцям, коли навіть її власні громадяни не можуть скористатися цим ресурсом.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]