Росія затримує українські судна у Керченській протоці до 56 годин

|
Версия для печатиВерсия для печати

Час штучного утримання росіянами в Керченській протоці суден, що прямують до/з портів Бердянська та Маріуполя в листопаді зріс в кілька разів, у порівнянні з жовтнем 2019 року.

Про це повідомив на сторінці Facebook голова спостережної Ради Майдану закордонних справ Андрій Клименко.

“За підсумками листопада 2019 (станом на 01.12.19) картина в Керченській протоці, у порівнянні з жовтнем, суттєво змінилася у гірший бік: на вході до Азовського моря середній час штучного утримання суден зріс з 16,1 до 56,2 години (тобто в 3,5 раза); на виході з Азовського моря до Чорного - з 26,9 до 52,8 години (в 1,96 раза)”, - повідомив Клименко.

Він також зазначив, що окремо були зроблені розрахунки без врахування штормових днів, коли рух в Керченській протоці було перекрито. “Щоб отримати об'єктивну картину, ми виключили з розрахунків затримки суден в дні штормів та показали “очищену від штормів” статистику окремими стовпчиками на діаграмах, але це змінило картину несуттєво: на вході зростання з 16,1 до 40,9 години (без фактора штормів - тобто у 2,5 раза); на виході зростання з 26,9 до 39,6 години (в 1,47 раза)”.

Клименко також зазначив, що раніше зменшення часу штучного утримування росіянами маріупольських та бердянських рейсів комерційних суден в Керченській протоці в жовтні експерти пов'язували з підготовкою РФ до участі в Нормандському саміті 9 грудня 2019 року.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]