Росіянам покажуть шоу висунення Путіна в президенти на совковій ВДНГ за участі попів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ініціативна група висуне Володимира Путіна кандидатом в президенти 26 грудня в 57-му павільйоні ВДНГ. Цей майданчик займає виставка «Росія - моя історія», яку організував єпископ Тихон (Шевкунов)/

Ініціативна група, яка офіційно висуне Володимира Путіна кандидатом в президенти, збереться 26 грудня в 57-му павільйоні ВДНГ, пишуть у середу російські ЗМІ, з посиланням на учасників оргкомітету зібрання.

У 57-му павільйоні ВДНГ з 2015 року розташовується виставка «Росія - моя історія» з мережі мультимедійних експозицій, створених Патріаршою радою з культури за підтримки уряду. Відповідальний секретар Патріаршої ради з культури єпископ Тихон (Шевкунов) очолює експертну раду Фонду гуманітарних проектів (ФГП), який і відкривав виставку на ВДНГ.

Відомо, що єпископ Тихон (Шевкунов) є намісником московського Стрітенського чоловічого монастиря. Він має репутацію людини, близької до президента Путіна.

Згідно сайту ФГП, фонд створений «для реалізації місії по поширенню культурних і історичних знань в Росії», фінансується структура за рахунок грантових і бюджетних коштів, пожертвувань і за рахунок свого прибутку. Партнерами фонду є кремлівська адміністрація, патріархія, Мінкультури, столичний уряд, кілька регіонів і Російське військово-історичне товариство. 

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com