Росіянам покажуть шоу висунення Путіна в президенти на совковій ВДНГ за участі попів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ініціативна група висуне Володимира Путіна кандидатом в президенти 26 грудня в 57-му павільйоні ВДНГ. Цей майданчик займає виставка «Росія - моя історія», яку організував єпископ Тихон (Шевкунов)/

Ініціативна група, яка офіційно висуне Володимира Путіна кандидатом в президенти, збереться 26 грудня в 57-му павільйоні ВДНГ, пишуть у середу російські ЗМІ, з посиланням на учасників оргкомітету зібрання.

У 57-му павільйоні ВДНГ з 2015 року розташовується виставка «Росія - моя історія» з мережі мультимедійних експозицій, створених Патріаршою радою з культури за підтримки уряду. Відповідальний секретар Патріаршої ради з культури єпископ Тихон (Шевкунов) очолює експертну раду Фонду гуманітарних проектів (ФГП), який і відкривав виставку на ВДНГ.

Відомо, що єпископ Тихон (Шевкунов) є намісником московського Стрітенського чоловічого монастиря. Він має репутацію людини, близької до президента Путіна.

Згідно сайту ФГП, фонд створений «для реалізації місії по поширенню культурних і історичних знань в Росії», фінансується структура за рахунок грантових і бюджетних коштів, пожертвувань і за рахунок свого прибутку. Партнерами фонду є кремлівська адміністрація, патріархія, Мінкультури, столичний уряд, кілька регіонів і Російське військово-історичне товариство. 

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть