Росіянин хотів купити за 20 тисяч доларів український паспорт заради безвізу з ЄС

|
Версия для печатиВерсия для печати

Печерський суд Києва визнав громадянина Росії винним у використанні підробленого документа.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 16 вересня.

Наприкінці 2020 року в росіянина виникла ідея отримати паспорт громадянина України для виїзду за кордон, щоб відвідувати в безвізовому режимі країни-учасниці Шенгенської угоди. Через інтернет він знайшов громадянина України, який згодився допомогти за 20 тисяч доларів.

 

Для отримання закордонного паспорта використовувався паспорт громадянина України на анкетні дані одного з мешканців тимчасово окупованої території АР Крим із фотокартками росіянина. Цей паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, свідоцтво про народження нібито в Україні і довідку з місця роботи чоловік надав у Печерському Центрі адмінпослуг. Пособнику він встиг заплатити половину суми.

Дії зловмисників були викриті, коли через місяць після подачі заяви вони з’явилися до ЦНАПу, щоб забрати закордонний паспорт.

 

Суд врахував, що росіянин раніше не судимий, вину визнав і щиро каявся, тому вважає, що його виправлення можливе без ізоляції від суспільства. Чоловіка покарали штрафом у 850 гривень.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]