Roshen судиться з росіянами в суді ЄС за «Рачки»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Корпорація Roshen не змогла зареєструвати торгову марку і права інтелектуальної власності на цукерки Crabs (Рачки) перед опонентом - російською кондитерською фабрикою Червоний Жовтень (входить до складу найбільшого кондитерського холдингу Об'єднані кондитери).

Про це йдеться в рішенні Генерального суду ЄС від 7 лютого, пише Ліга.нет.

Опонент українських кондитерів - російська фабрика Червоний жовтень - раніше також не змогла довести, що її продукт - цукерки під ТМ Ракові шийки зовні схожий на Crabs виробництва Roshen. Генеральний суд ЄС окремим рішенням спростував схожість етикеток двох видів цукерок.

 

Згідно з матеріалами справи, ще в 2013 році Roshen подала заявки в Управління інтелектуальної власності Європейського союзу (EUIPO) на реєстрацію товарного знака в червоному, жовтому і білому кольорі для бренду Crabs.

Через рік Червоний жовтень подав заперечення проти реєстрації українських цукерок. Російські кондитери стверджували, що своєю заявою корпорація Roshen порушить інтелектуальні права в частині зареєстрованого раніше бренду цукерок Ракові шийки, етикетка яких виконана в червоному, білому і чорному кольорах. До того ж, на думку російської сторони, візуальне зображення краба на українських цукерках легко можна було сплутати з раком, зображеним на етикетці карамельок російського виробництва.

 

У 2015 році заяву російських кондитерів відхилили, аргументувавши рішення тим, що дизайн упаковки цукерок українського виробництва не порушує права інтелектуальної власності по відношенню до російських кондитерів, адже краби і раки - різні тварини, а кольори на етикетках відрізняються. Тому сплутати цукерки двох виробників досить складно.

У 2016 році Перший апеляційна рада EUIPO прийняв рішення не продовжувати розгляд.

В результаті багаторічної суперечки і Roshen, і Червоному Жовтню не вдалося відстояти своє право на товарний знак. Тепер кожен з них повинен заплатити судові витрати.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com