Розбійник, "гопник" і корупціонер Дейдей став помічником керівника поліції Києва, його жінка стала власницею Maserati

|
Версия для печатиВерсия для печати

Колишній депутат від "Народного фронту" Євген Дейдей працює помічником начальника Головного управління Національної поліції міста Києва.

Про це повідомляє Центр протидії корупції з посиланням на декларацію Дейдея.

"Це ще один наочний приклад роботи міністра внутрішніх справ Авакова. Екснардеп, якого судили за насильницький злочин, якого позбавляли імунітету через підозру у корупційному злочині, який не може пояснити захмарні статки – і раптом стає співробітником Головного управління поліції столиці. Відповідальність за всі дії Авакова повністю лежить на президенті та його фракції, які двічі залишили його в уряді" - написав Віталій Шабунін.  

Повідомляється, що Дейдей також вказав у декларації, що його дружина у травні минулого року стала власницею автомобіля Maserati за 1,5 млн грн.

ЦПК нагадує, що у 2012 році Дейдея засудили за розбій (пограбування перехожих з насильством), а Національне антикорупційне бюро вело розслідування щодо незаконного збагачення ексдепутата.

Нагадаємо, що Євген Дейдей став депутатом від "Народного фронту" у 2014 році. І того ж року оскаржив вирок щодо розбою. Апеляція вирок скасувала і направила справу на новий розгляд.  

У 2017 році Верховна Рада зняла з Дейдея депутатську недоторканність. На той час генпрокурор Юрій Луценко оголосив йому підозру у незаконному збагаченні, яке розслідували НАБУ і Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

У лютому 2019 року цю статтю Кримінального кодексу скасував Конституційний суд. 

Але пізніше кримінальну відповідальність за незаконне збагачення відновили.

Біографія Дейдея детально викладена у публікації Евгений Дейдей: из гопоты — и в депутаты.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com