Розлив палива із затонулого танкера стався поблизу одеського пляжу. Держава бездіє

|
Версия для печатиВерсия для печати

Із затонулого біля узбережжя Одеси танкера "Делфі" виливається паливо, пляма розливу досягла вже значних розмірів і поширилася в сторону пляжу з відпочивальниками.

Про це повидомляэ Думская.

Судно зазнало аварії біля одеського берега ще 22 листопада 2019 року. Влада обіцяла прибрати танкер до початку курортного сезону, але він все ще на місці.

Днями губернатор області Максим Куций заявляв, що судновласнику запропонували підняти його за допомогою повітряних балонів.

Близько 13:00 неділі в департаменті міського господарства Одеської міськради розповіли, що сорбент швидко доставили на місце події і розлив палива було оперативно локалізовано.

На даний момент ведеться робота з відпочиваючими - людям пояснюють, що купатися в морі не можна. Фахівці зробили заміри якості води.

Ще 29 листопада 2019 року Адміністрацією морських портів України від судновласника було отримано лист, в якому він підтвердив, що зможе підняти судно власними силами до кінця 2019 року. Але цього не сталося. Як не сталося и відшкодування судновласником, збитків, нанесених екології.

Ані АМПУ, ані прокуратура, ані поліція не вживають ніяких заходів для ліквідації наслідків цієї надзвичайної ситуації і притягнення винних до відповідальності.

Відомо, що за своэ 45-річне життя цей танкер змінив кілька назв, прапорів і власників. Зараз "Делфі" числиться за компанією "Фактор груп лімітед", яка формально перебуває в Харкові і належить якомусь Джавадову Шамсаддін Алі Огли. До цього директором і власником значився одесит Міхашонок Володимир Валерійович, а юридична адреса була: місто Одеса, Лідерсовський бульвар, 19.

Сам танкер є рейдової-портовим нафтоналивним плавбункеровщіком болгарського проекту 585. Його довжина 59 метрів, ширина - 10 метрів, а вантажопідйомність 1565 тонн.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com