Рух ЧЕСНО закликав Зеленського подати декларацію за 2018 рік

|
Версия для печатиВерсия для печати

Громадський рух ЧЕСНО звертається до кандидата у Президенти Володимира Зеленського, який, за результатами попереднього підрахунку голосів, проходить у другий тур президентських перегонів, добровільно оприлюднити декларацію за 2018 рік.

 

Про це йдеться в заяві ЧЕСНО на сайті руху.

 

"Відповідно до законодавства, кандидати у Президенти подавали до ЦВК декларації за 2017 рік, бо виборча кампанія стартувала 31.12.2018. Володимир Зеленський не зобов’язаний, згідно з чинним законодавством, подавати декларацію про доходи за 2018 рік, оскільки на даний момент не є посадовцем", - йдеться в повідомленні.

 

Саме тому Рух ЧЕСНО закликає кандидата сповідувати принципи прозорості та підзвітності, а також вирівняти умови з іншими кандидатами, які входять в трійку лідерів перегонів Петром Порошенком та Юлією Тимошенко, які напередодні оприлюднили свої декларації.

 

Рух ЧЕСНО переконаний, що публічна відкритість кандидатів, прозора, чесна передвиборча кампанія та рівні умови сприятимуть більш виваженому та усвідомленому вибору українців.

 

За аналізом декларацій кандидатів у 2017 році Володимир Зеленський задекларував 31,3 млн грн грошових активів і доходів.

 

Зауважимо, що Громадський рух ЧЕСНО вже закликав кандидатів у лютому оприлюднити свої декларації за 2018 рік, щоб продемонструвати свою прозорість.

 

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com