«Rzeczpospolita»: емігрувати полякам з країни вже не варто

|
Версия для печатиВерсия для печати

Видання «Rzeczpospolita» звертає увагу, що середня реальна заробітна плата в Польщі швидко наздоганяє рівень заробітків у більшості країн так званого старого Європейського Союзу.

Про це повідомляє Польське Радіо.

Міф заможного Заходу зникає поволі, особливо це стосується польського села й міст до 100 тисяч населення.

Як повідомляє кадрове агентство Work Service, надалі одна п’ята поляків планує виїзд за кордон на постійне проживання, в 70-ти відсотках мотивуючи це вищою зарплатою. На перший погляд це здається слушним. Хоч платня в Польщі зросла, вона є набагато нижчою, ніж на Заході. Проте, аналіз вартості стандартного кошика товарів і послуг, який Євростат оприлюднив у грудні, показує, що в Польщі за цей набір слід заплатити 54 відсотки середньої ціни в ЄС – менше він коштує лише в Болгарії (48 відсотків) та Румунії (52 відсотки). В Іспанії цей показник дорівнює 92 відсотки, в Італії – 100 відсотків, у Німеччині – 103 відсотки, у Франції – 108 відсотків, а у Великій Британії – аж 122 відсотки.

Для поляків, які виїжджають до цих країн на кілька місяців, щоб заробити й дуже економлять, це не так дошкульно. Та у випадку постійного проживання різниця між середньою зарплатою і реальною купівельною спроможністю між Польщею та Іспанією, Італією чи Великою Британією майже зовсім зникає.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com