Офіс бізнес-омбудсмена отримав в третьому кварталі рекордну кількість скарг від бізнесу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Рада бізнес-омбудсмена в третьому кварталі отримала в третьому кварталі 2017 року рекордну кількість скарг від бізнесу.

Йдеться про 408 скарг за вказаний період, повідомляє finclub.net.

91% від усіх отриманих радою скарг склали: податкові і митні питання - 65%, дії силовиків - 12%, неправомірні дії держрегуляторів - 8% і органів місцевого самоврядування - 6%.

При цьому кількість звернень щодо затримки з поверненням ПДВ, найбільш поширена проблема попередніх періодів, скоротилася більш ніж удвічі в порівнянні з попереднім кварталом.

Відбулися також зміни в портреті скаржника, уточнили в раді. На 11 процентних пунктів (до 74%) зросла частка малого та середнього бізнесу, на 10 процентних пунктів (до 82%) - частка українських компаній.

У бізнес-омбудсмена зазначили, що найчастіше скаржилися представники оптової та роздрібної торгівлі, промисловці і аграрії. При цьому з початку року спостерігається поступове зростання звернень від великого і іноземного бізнесу. Найбільш активними регіонами стали Київ (157 скарг), Дніпропетровська (40), Харківська (35), Київська (32) і Одеська (23) області.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к иска