ЄС намагається запровадити COVID-паспорти до початку туристичного сезону

|
Версия для печатиВерсия для печати

Євросоюз планує представити план впровадження COVID-паспортів вже у березні. Найактивнішими прихильницями такого рішення є південні країни, які хочуть врятувати свій майбутній туристичний сезон.

 

Про це повідомляє The Financial Times. Зокрема, це стосується Італії, Іспанії та Португалії.

 

Єврокомісія вже встигла надіслати усім країнам ЄС основні принципи розробки системи так званих "зелених паспортів".

 

У COVID-паспортах зазначатимуть такі дані: дані про вакцинацію людини; результат тестів на COVID-19 (якщо людина не встигла вакцинуватися); інформацію про одужання від коронавірусу.

 

Запровадження COVID-паспортів має прискорити відкриття кордонів серед країн ЄС.

 

 

 

25 лютого канцлерка Німеччини Ангела Меркель озвучила рішення країн ЄС про запровадження COVID-паспортів у найближчі 3 місяці. Єврокомісія має зробити документи сумісними в усіх країнах ЄС.

 

Пані посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен наголосила: у найближчі декілька місяців громадяни України ще не зможуть вільно подорожувати до ЄС. Однак вакцинація має суттєво прискорити процес повернення до нормального туризму.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]