Саакашвілі: зустрінуся з сім'єю в Нідерландах, відновлю громадянство

|
Версия для печатиВерсия для печати

Екс-президент Грузії, лідер партії Рух нових сил Міхеїл Саакашвілі має намір зустрітися з сім’єю в Нідерландах, відновити громадянство України і поїздити по Європі.

Про це він рохповів на прес-конференції у Варшаві.

За його словами, в Україні він перебував абсолютно законно, а українського громадянства, навпаки, був позбавлений незаконно.

Він припустив, що Польща може здійснити щодо нього процедуру повернення в Україну.

Саакашвілі заявив, що продовжить організовувати масові протести в Україні, а також, співпрацюватиме з європейськими та американськими політиками.

"У найближчі тижні я буду активно працювати з Європейським парламентом, європейськими політиками, американськими політиками. Ми будемо створювати свій "список Магнітського" по українській корупції", - пообіцяв він.

Своєю чергою, в Європейському Союзі заявили, що продовжують стежити за розвитком подій щодо Саакашвілі і розраховують на дотримання його прав.

"Ми продовжуємо стежити за розвитком подій щодо пана Саакашвілі. Ми очікуємо дотримання верховенства закону, а також прав пана Саакашвілі", - відзначили в Представництві ЄС в Україні.

Нагадаємо, 12 лютого Міхеїла Саакашвілі після брутального затримання в одному з київських ресторанів видворили з України в Польщу.

У 2017 році Саакашвілі позбавили громадянства України, начебто внаслідок того, що він порушив закон України при оформленні українського громадянства, вказавши в заяві недостовірну інформацію.

Саакашвілі намагався через Державну міграційну службу отримати статус біженця або особи, яка потребує додаткового захисту, проте йому було відмовлено.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com