Саботажу та диверсій не буде: Уряд введе тимчасові адміністрації у разі загрози енергопостачанню

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство енергетики оприлюднило для громадського обговорення законопроєкт про введення тимчасових адміністрацій в енергетичних компаніях при загрозі безпеці постачання електроенергії.

Відповідні документи оприлюднені на сайті Міненерго.

Міністерство пропонує визначити механізм введення тимчасової адміністрації до суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність в енергетичній сфері, в разі загрози безпеці постачання електричної енергії та/або порушення ліцензійних вимог провадження господарської діяльності для природних монополій.

Згідно з проєктом документа, процедура введення тимчасової адміністрації здійснюватиметься Міненерго, а компанії будуть передаватися в управління підприємству, установі чи організації, що належить до сфери управління державних органів або державі.

Адміністрація вводитиметься на строк, що не перевищує 6 місяців. Її введенню мають передувати відповідне повідомлення від Міненерго Кабінету Міністрів та консультації щодо визначення тимчасового адміністратора.

Рішення про передачу активів в управління прийматиме Кабмін. Із дня введення тимчасової адміністрації призупинятимуться всі повноваження органів управління учасника ринку (загальних зборів, наглядової ради і виконавчого органу), крім річних загальних зборів, обов’язковість проведення яких визначена законодавством. Зазначається, що тимчасовий адміністратор не матиме права відчужувати активи, передані йому в управління.

Як повідомлялося, у липні секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов повідомив, що РНБО розглядає можливість введення тимчасових адміністрацій у приватних енергокомпаніях, якщо виникне загроза нацбезпеці.

На фото: ці руки колись прикрасять поліцейські браслети

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]