САП очікує екстрадиції екс-депутата Крючкова з Німеччини

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі очікують екстрадиції в Україну підозрюваного в оборудках у енергетичній сфері колишнього народного декпутата Дмитра Крючкова 15 квітня.

Про це повідомив у коментарі Укрінформу керівник відомства Назар Холодницький.

"Ми чекаємо на екстрадицію Крючкова з Німеччини 15 квітня", - сказав він.

Як відомо, колишній народний депутат і голова правління ПрАТ "ХК "Енергомережа" Дмитро Крючков був затриманий 14 квітня 2018 року на німецько-австрійському кордоні на підставі міжнародного ордера на арешт.

За версією українського слідства, Крючков є організатором схеми, через яку ВАТ "Запоріжжяобленерго" та ДП "Енергоринок" завдали державі збитків на загальну суму понад 346 мільйонів гривень.

Слідство вважає, що упродовж 2015-2016 років ПрАТ "ХК "Енергомережа" уклало договори про відступлення права вимоги за електроенергію, яку ВАТ "Запоріжжяобленерго" поставляло низці промислових підприємств. У результаті цього гроші за спожиту електрику надходили не ДП "Енергоринок" і ВАТ "Запоріжжяобленерго", а ПрАТ "ХК "Енергомережа".

17 травня Крючков вийшов із в'язниці Мюнхен-Штадельгайм під заставу у 100 тис. євро.

У межах розслідуваня справи Національне антикорупційне бюро викликало на допит депутата Ігоря Кононенка, а також Григорія та Ігоря Суркісів.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com