Нагорний повинен був створити в Україні партію для просування інтересів РФ (оперативне відео СБУ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Бізнесмен і екс-чоловік олімпійської чемпіонки Лілії Подкопаєвої Тимофій Нагорний повинен був створити в Україні політичну партію для просування інтересів Росії.

Про це заявив голова управління СБУ Києва та області Олег Валендюк.

«За завданням кураторів з ФСБ він повинен був створити і розвинути політичну партію як інструмент просування зовнішньополітичних інтересів РФ та елемент дестабілізації ситуації в Україні», – сказав Валендюк.

В СБУ додали, що проросійська партія Нагорного повинна була взяти участь у парламентських виборах. Головними тезами політсили мали стати: перешкоджання вступу України в ЄС і НАТО і питання про надання російській мові державного статусу.

Валендюк додав, що Нагорний був завербований російської Федеральної службою безпеки.

В СБУ також показали відео, на якому бізнесмен розповідає, як його затримали та вербували в Москві.

СБУ розслідує кримінальну виробництво проти Нагірного за двома статтями: державна зрада та шахрайство (ст. 111 і 190 Кримінального кодексу). 4 жовтня суд заарештував Нагорного, але він вийшов під заставу в 528,6 тис. грн.

Нагорний — директор міжнародної компанії «Спорт-сервіс», яка займається організацією спортивних шоу, виробництвом одягу та продуктів харчування для спортсменів, а також очолює «Фонд волонтерів України».

«Аргумент»


В тему:

Фото: ukrinform


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com