СБУ поінформує спецслужби ЄС про дії російських диверсантів у Європі

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Затримані на території України російські терористи надали свідчення щодо своєї діяльності в тому числі і на території країн ЄС, тому СБУ планує взаємодіяти зі своїми європейськими колегами в питанні перевірки отриманих даних.

Про це повідомив голова Служби безпеки України Василь Грицак, відповідаючи на питання кореспондента Укрінформу щодо співпраці з колегами з європейських країн у справі щодо викриття російської диверсійно-розвідувальної терористичної групи на території України.

«На цю хвилину я хочу сказати, що ми не інформували наших колег з Європейського Союзу про ту протиправну діяльність представників російських спецслужб, яку вони вели на території України та Євросоюзу. Але в рамках кримінального провадження за допомогою правових механізмів ми обов’язково будемо взаємодіяти і обов’язково будемо перевіряти надані нам в процесі здійснення слідчо-розшукових дій матеріали», - заявив Грицак.

В СБУ кореспонденту Укрінформу також повідомили, що підсумкам розслідування злочинної діяльності російської ДРГ на території ЄС буде присвячена окрема прес-конференція.

СБУ припинила діяльність на території України диверсійно-розвідувальної терористичної групи спецслужб РФ і затримала її членів.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com