Сейм Польши утвердил строительство канала для выхода в Балтику в обход России

|
Версия для печатиВерсия для печати

Нижняя палата польского парламента (Сейм) приняла специальное постановление, разрешающее строительство морского канала, пересекающего Вислинскую (или Балтийскую, как ее называют в России) косу, который соединит город-порт Эльблонг с Балтийским морем

За принятие соответствующего решения проголосовал сегодня 401 депутат. Теперь постановление должен утвердить Сенат (верхняя палата).

Как информировал ранее министр морского хозяйства и водного транспорта Марек Грубарчик, «проект строительства через Вислинскую косу будет реализован в полном соответствии с правом ЕС, в согласии с Еврокомиссией, а также с экологическими нормами». Касаясь протеста российской стороны, которая, по его словам, выступает против этого проекта из-за надуманных обвинений в нарушении экологии, министр отметил, что «в текущей геополитической ситуации можно обойти стороной» эти аргументы. «Этот аспект невероятно важен для нашей страны. Восточная граница Евросоюза, НАТО, которая на 100% контролируется российской стороной, — недопустимая вещь», — сказал Грубарчик.

Как ожидается, строительство канала начнется в 2018 году и завершится в 2022 году. Точное место его прокладки пока не выбрано. Стоимость проекта оценивается в  $220 млн.

Новый канал, протяженностью 1,3 км и глубиной 5 метров, соединит Вислинский (в российской версии - Калиниградский) залив с Гданьским заливом. Благодаря нему в морской порт Эльблонга смогу заходить корабли длиной до 100 м, шириной до 20 м и осадкой до 4 м.

В настоящее время суда попадают в Эльблонг через территориальные воды РФ.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:01
Чому Польща так довго вирішує долю українських біженців
10:12
Президент України підписав указ, який закриває доступ військових до онлайн-казино - за це боровся сержант Павло Петриченко, який загинув у Донбасі
08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 20 квітня
20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]