Сенат США підтримав уточнені санкції проти «Північного потоку 2»

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Проект оборонного бюджету США (NDAA) на 2021 бюджетний рік, затверджений американським Сенатом 23 липня, включає оновлені санкції проти газотранзитного проекту «Північний потік 2».

Про це йдеться в повідомленні Голосу Америки.

На цьому у своїй заяві наголосив сенатор від Республіканської партії США Тед Круз. «Я вдячний, що проект закону включає положення, подані мною у співавторстві з сенаторкою Джин Шагін, які отримали підтримку обох партій і які однозначно вказують, що ті, хто долучений до російського проекту «Північний потік 2» підпадатимуть під негайні і болючі американські санкції. В обох партіях та обох палатах є консенсус стосовно того, що трубопровід становить важливу загрозу для американської національної безпеки і не повинен буде завершений».

 В законопроекті уточнюється, що санкції стосуватимуться кораблів, що прокладають труби, компаній, що надають ці кораблі а також тих, хто надає страхові, портові та інші послуги цим кораблям і, зрештою, компаній, що надають сертифікаційні послуги для початку роботи трубопроводу.

Влада США послідовно виступає проти «Північного потоку 2». В Європі критично відгукувались про запровадження нових санкцій проти проекту.

У підтриманому Сенатом проекті оборонного бюджету також передбачено 250 мільйонів доларів військової допомоги Україні. Переговори щодо спільної версії бюджету Палати Представників і Сенату можуть піти тижні.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com