Сенат США проголосував за тимчасове відновлення роботи федерального уряду

|
Версия для печатиВерсия для печати

Республіканці та демократи у Сенаті досягли домовленості, щоб відновити роботу американського уряду, який офіційно не працює від суботи.

Як повідомляє Голос Америки, сенатори погодилися проголосувати за тимчасовий бюджет, який забезпечить фінансування уряду до 8 лютого.

За цей час вони спробують владнати розбіжності, які призвели до теперішньої кризи. А саме легалізацію майже 800 тисяч нелегальних мігрантів, так званих «мрійників», які потрапили у США в дитячому віці - на цьому наполягають демократи, і фінансування заходів з безпеки американських кордонів, у тому числі будівництво стіни на кордоні з Мексикою, на цьому наполягають республіканці та президент Трамп.

Нагадаємо, роботу федерального уряду США було призупинено через те, що опівночі з п'ятниці на суботу 20 січня закінчився термін дії закону про фінансування його діяльності. Сенатори не змогли проголосувати схвалений Палатою представників бюджетний законопроект. Проти проголосувало більшість сенаторів-демократів, але деякі з них підтримали законопроект. У свою чергу, в числі противників законопроекту виявилися кілька республіканців.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com