Шарій хотів вивезти з України однофамільця, прізвище якого купила його партія

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Проросійський відеоблогер Анатолій Шарій пропонував своєму однофамільцю Вікторові Шарію попросити політичного притулку в Європейському Союзі. Ім'я саме цього чоловіка використовує «Партія Шарія» у своїй назві.

Про це Віктор Шарій повідомив в ексклюзивному інтерв'ю hromadske.

Чоловік розповів, що залишитися за кордоном йому пропонували у 2020 році. Одна з представниць «Партії Шарія» запропонувала Вікторові на деякий час поїхати в Туреччину, бо в Україні чоловікові перебувати було нібито небезпечно.

Коли Вікторові потрібно було повертатися додому, він почав спілкуватися в месенджері з Анатолієм Шарієм. Тоді відеоблогер заявив, що в Україну чоловікові їхати не можна: запевняв, що це небезпечно.

Через декілька днів представниця «Партія Шарія» запропонувала чоловікові попросити політичного притулку в Німеччині або Швейцарії. Проте Віктор відмовився: «Я розумію, що в Україні нічого незаконного не зробив, і мені ніхто його не дасть — цього притулку».

Чоловік вважає, що йому в Україні нічого не загрожувало: «Можливо, вони зацікавлені, щоб я взагалі зник на деякий час, щоб ніхто на мене не міг вплинути. Або щоб я особисто не зміг передумати й забрати свій дозвіл (на використання прізвища в назві партії — ред.)».

Зрештою Анатолій Шарій погодився оплатити для Віктора квиток назад в Україну та пообіцяв виплачувати щомісяця по 10 тисяч гривень (за словами чоловіка, гроші відеоблогер і справді виплачував).

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]