Ще два регіони РФ прголосували проти висуванців путніської «Единой России»

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Росії на виборах губернаторів двох регіонів, результати яких повідомив «Центризбирком» РФ, перемогли висуванці так званої Ліберально-демократичної партії Росії відомого ексцентричного політика Владіміра Жиріновского, натомість програли кандидати прокремлівської партії «Единой России».

Зокрема, у другому турі виборів губернатора «Владимирской» області 57 відсотків отримав кандидат від ЛДПР Владімір Сипягін; чинна голова регіону, яка представляє «Единую Россию», здобула 37,5 відсотка. При цьому в першому турі Орлова випереджала Сипягіна на п’ять відсотків, але її 36,4% не вистачило для перемоги відразу.

У Хабаровському краї так само у другому турі губернатором обраний Сєргєй Фургал від ЛДПР, а чинний голова регіону від «Единой России» Вячеслав Шпорт відстав більш ніж на 40 відсотків – він має 28% проти 69,6% у Фургала.

На обох виборах сторони заявляли про численні порушення.

Раніше в Росії скасували результати ще одного другого туру виборів губернатора, у Приморському краї, через численні порушення – з ініціативою виступила голова ЦВК Росії Елла Памфілова, яка заявила, що була вражена рівнем цих порушень і зловживань. У тому турі, що відбувся 16 вересня, попереду йшов кандидат від комуністів Андрєй Іщенко і після підрахунку 95 відсотків голосів майже на 6% випереджав чинного виконувача обов’язків губернатора, представника «Единой России» Андрєя Тарасенка – але при 99 відсотках підрахованих голосів уже Тарасенко мав 49,5% проти 48% в Іщенка. Тепер там будуть призначені нові вибори.

Іще в одному російському регіоні, де другий тур виборів губернатора мав відбутися 23 вересня, Хакасії, його перенесли – чинний губернатор від «Единой России» Віктор Зімін, який у першому турі відстав більш як на 12 відсотків від кандидата-комуніста Валєрія Коновалова, раптово зняв свою кандидатуру, пославшись на погане здоров’я.

Як вважають, до голосування не за представників прокремлівської партії спричинилося широке невдоволення планованою пенсійною реформою, яку підтримали президент Владімір Путін і «Единая Россия».

І ЛДПР, яка, всупереч назві, не є ні ліберальною, ні демократичною за своїм спрямуванням, і російські комуністи називають себе опозицією до влади. Та критики звертають увагу, що вони є по суті піддатливими інструментами в путінській системі влади, часто підтримуючи ініціативи Путіна в парламенті країни, в першу чергу з зовнішньополітичних питань. 


 В тему:

Чверть російських регіонів ризикують не дожити до пенсії

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]