Штаб ЗСУ заперечує «вибухове знищення» боєприпасів у Балаклії

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Знищення пошкоджених боєприпасів на технічних територіях арсеналу поблизу Балаклії, де 3 травня пожежа спричинила детонацію боєприпасів, у цьому році вибуховим способом не проводилося.

На цьому у п’ятницю наголосив начальник Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України генерал-лейтенант Микола Кравчук, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ

«У 2018 році знищення вибуховим способом боєприпасів не проводили, тому що не надали місцеві органи самоврядування погодження на проведення знищення на військовому полігоні поблизу села Борщівка», - повідомив Кравчук.

Він нагадав, що раніше знищення вибухонебезпечних предметів, які були вилучені із адміністративних та технічних територій арсеналу, з територій по периметру військової частини та з житлових районів міста Балаклія після надзвичайної події від 23 березня 2017 року, військові сапери, за погодженням місцевих органів самоврядування, здійснювали на території військового полігону поблизу села Борщівка у піщаному кар’єрі з дотриманням необхідних вимог безпеки.

Загалом групами розмінування у 2017 році було піднято, знешкоджено і транспортовано до місць тимчасового зберігання понад 344 тисячи вибухонебезпечних предметів. Це дало можливість у 2017 році очистити від вибухонебезпечних предметів понад 70 відсотків території арсеналу, повідомляє Укрінформ.

«Вже протягом 2018 року групами розмінування було очищено 5 гектарів технічної території, розміновано, піднято і знешкоджено або транспортовано до місць тимчасового зберігання боєприпасів 8715 вибухонебезпечних предметів. Орієнтовний термін завершення робіт з розмінування технічної території, яка залишилася, - до кінця цього року», - наголосив Кравчук.

Він нагадав, що з 28 грудня 2017 року, у зв’язку із заморозками та снігопадами, процес розмінування технічних територій Балаклії було призупинено з міркувань безпеки. Роботи з очищення технічної території арсеналу були відновлені з квітня 2018 року, до їх проведення було залучено 12 груп розмінування та 18 одиниць техніки, ще 5 груп та 10 одиниць техніки знаходяться у резерві.


 

В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com