Siemens в обхід санкцій знову постачає обладнання в окупований Крим (ФОТО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Німецька компанія Siemens знову поставила обладнання в окупований Крим для викачування води в басейні річки Зуя.

Про це йдеться на сайті Асоціації реінтеграції Криму.

На сайті зазначається: "18 березня 2021 р. російська пропаганда, включаючи "офіційні Інтернет-ресурси" кримської "Ради міністрів" повідомила про "успішний запуск" Бештерек-Зуйського водогону, який мав надавати до Сімферополя щоденно 20 тисяч кубометрів артезіанської води. Водночас вказаний "запуск" виявився "пробним" та повноцінна експлуатація водогону анонсована "Радою міністрів" у середині квітня 2021 р.

Як вже повідомляли експерти, заявлений обсяг видобування води відповідною насосною станцією підземних вод басейну Зуї вбачається утопічним. Але повноцінне викачування насосною станцією відповідних підземних водних горизонтів за будь-яких обставин спричинить істотні негативні наслідки для мешканців самої Зуйської долини, адже позбавить їх доступу до води у належному обсязі та знищить багаторічні насадження та унікальну прирічкову екосистему.

Водночас, як випливає із зображень обладнання насосної станції, поширених "владою Криму" [1], [2], їх основну складову становлять насоси марки "Siemens". За таких умов "АРК" звернулася із офіційним листом до головної штаб-квартири "Siemens" в Мюнхені, до австрійської компанії "Siemens", до її дочірнього підприємства в Києві та філії "Siemens" у Москві.

У листі Асоціації було вказане на використання російською окупаційною адміністрацією в Криму поставленого та обслуговуваного європейськими структурами обладнання "Siemens" не тільки у порушення санкцій Європейського союзу але як знаряддя екоциду та вчинення воєнних злочинів на півострові. Адже головною метою Бештерек-Зуйського водогону є забезпечення військових баз РФ у Криму як знаряддя її подальшої агресії та водночас сприяння злочинному переселенню у Сімферополь російських колонізаторів, для облаштування яких здійснюються відповідні умови".

Німецька компанія Siemens в обхід санкцій знову постачає обладнання в окупований Крим, - ЗМІ 01

Німецька компанія Siemens в обхід санкцій знову постачає обладнання в окупований Крим, - ЗМІ 02
Німецька компанія Siemens в обхід санкцій знову постачає обладнання в окупований Крим, - ЗМІ 03

Це вже не вперше коли німецьку компанію викрили в поставках обладнання на окупований півострів. У 2017 році міжнародний скандал викликало постачання чотирьох турбінних установок "Siemens" на теплоелектростанції окупованого півострова. Тоді концерн активно імітував "обурення" і навіть починав "судові процеси" проти "неправильно використаного устаткування".

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]