Сила Людей, Українська Галицька Партія та ДемСокира об’єднали зусилля перед виборами до ВР

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Політичні партії “Сила людей”, Українська галицька партія та “Демократична сокира” стали партнерами.

Як передає “Новинарня“, про це йдеться у спільному меморандумі, оприлюдненому в середу, 15 травня, на ФБ-сторінках трьох політичних сил.

“Кожна партія продовжить активний, самостійний, плановий розвиток, але разом з тим, розпочинається координація роботи та взаємодопомога в тих ситуаціях, де це не суперечить здоровій та чесній конкуренції”, – зазначили в “Силі людей”.

У меморандумі йдеться про те, що три партії підписали його “виходячи зі зростаючої вірогідності проросійського реваншу, підкреслюючи необхідність об’єднання перед єдиною загрозою, підкреслюючи єдність стратегічних цілей та завдань, розуміючи необхідність консолідації ресурсів для протидії олігархічній системі…”

З огляду на це, політичні сили перед виборами:

  • зобов’язуються всебічно координувати свої дії у опорі можливому проросійському реваншу і просувати демократичні реформи;

  • відмовляються від політичної боротьби одна з одною, від публічної критики та брудних технологій заради спільної перемоги на парламентських виборах у 2019 році, і формують спільне інформаційне поле;

  • на парламентських виборах формують єдиний пул спостерігачів, голів та членів комісій, а також зобов’язуються розподілити мажоритарних кандидатів так, аби на кожному одномандатному окрузі йшов кандидат лише від однієї партії, при спільній підтримці трьох партій.

Меморандум названо “відкритим до приєднання інших політичних сил за умови співпадіння проєвропейських цінностей та доброчесності походження коштів у партій-кандидатів”.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com