Ситник заявив, що не збирається позиватися до суду відносно провокативної реклами у метро

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що не збирається позиватися до суду відносно провокативної реклами у метрополітені, але можливо буде позов щодо захисту прав підконтрольного йому відомства.

Про це посадовець розповів в інтерв'ю виданню "Голос України".

За його словами, було два факти порушення прав двох суб'єктів, зазначає Украинская правда.

"Особисто мене, бо моє фото було використано без відома і згоди, і НАБУ, бо було використано логотип. Не хочу підтримувати цю провокацію і дискусію — тож не подаватиму позов. А з приводу НАБУ — можливо, подамо позов про захист прав Бюро", - сказав Ситник.

 

Також він розповів, що звернувся до контролюючого органу із захисту прав споживачів щодо дотримання вимог законодавства про рекламу.

"За нашою інформацією, власники цього підприємства продають його і наостанок вирішили у такий спосіб "допомогти", вчинивши таку провокацію…", - додав директор НАБУ.

На питання, хто ж все-таки замовив рекламу у метро, Ситник відповів, що він і Бюро точно не замовляли.

"Люди "самоклеєм" розміщували листівку, фотографували, а потім одразу знімали, а фото в подальшому розміщувалися на якихось "жовтих" сайтах Після першого випадку Київський метрополітен вжив певних заходів, щоб подібних інцидентів не було", - сказав він.

"Є фірма, приватне підприємство, що володіє тими рекламними щитами, і розмістила листівки. За нашою інформацією, за велику суму коштів. Не озвучуватиму, доки все не з’ясували. Фірма досить відома", - заявив Ситник.

Директор НАБУ не виключив, що перед виборами, випадків подібної провокації побільшає.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com