Ситуація в Якутії може тільки загостритись після оголошеної амністії для мігрантів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Оголошена нещодавно Кремлем амністія для мігрантів з Киргизії загострить і без того складну ситуацію в Якутії.

Як повідомляє Росбалт, з посиланням на питаних експертів,  «Там (в Якутії, —ред.) ця проблема найбільш гостра, тому що проти неї піднімається не просто місцеве населення, а місцеве національне населення. Тому, природно, що роздувати проблему і амністувати всіх киргизів, коли населення і так косо дивиться на мігрантів, непередбачливо. Але владі доводиться або видворяти мігрантів, якщо вони порушують законодавство, або проводити якусь амністію», — пише видання.

В Якутії зараз більшість населення пов'язує свої проблеми з мігрантами. Воно і так було погано налаштоване до федеральної влади, що показали останні вибори, коли партія влади взяла найменший відсоток, в результаті чого глава республіки Єгор Борісов пішов у відставку. Рішення про «міграційну амністію» посилить негативне ставлення до Кремля з боку якутів.

Нагадаємо, що в рамках реалізації міждержавних домовленостей, напередодні майбутнього візиту президента РФ в Киргизію, російською стороною прийнято рішення про проведення «міграційної амністії» для громадян середньоазіатської республіки.

Раніше жителі Якутська влаштували протести через зґвалтування жінки уродженцем Киргизії. Глава Якутії Айсен Ніколаєв пообіцяв, що нелегальні мігранти будуть знайдені і депортовані.

 Нагадаємо, В Якутске (Республика Якутия-Саха, пока РФ) массовые протесты из-за засилья мигрантов (ВИДЕО)

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com