Скандальна зустріч екс-віце-канцлера Австрії з росіянкою була інсценована - ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Австрійська преса оприлюднила деталі зйомок і зливу пресі скандального відео з екс-віце-канцлером Австрії Гайнцом-Крістіаном Штрахе, що призвело до розвалу коаліції та дострокових виборів в Австрії.

Як повідомляє "Європейська правда", про це написав австрійський таблоїд Kronen Zeitung.

З публікації видання випливає, що зустріч нібито росіянки, ймовірної племінниці російського олігарха, з лідером австрійських ультраправих Штрахе на Ібіці у 2017 році була детально спланованим спектаклем, який організували четверо осіб.

Ці четверо – адвокат з Відня, детектив та двоє експертів з питань безпеки, які спеціалізуються на промисловому шпигунстві. Їхнім мотивом начебто була особиста помста Штрахе та несприйняття політики ультраправої Партії свободи. Квартет володів інформацією про особисте життя політика від його колишнього охоронця, й таким чином їм вдалося спланувати складну відеопастку.

"Племінницею" російського олігарха виявилась боснійська студентка, яку, за даними видання, підібрали так, щоб вона відповідала смакам австрійського політика. Повідомляється, що дівчина знає чотири мови, у тому числі ідеально розмовляє російською. Вона вивчає сільськогосподарські науки в Боснії.  За один день акторської гри їй платили нібито від 6 до 7 тисяч євро.

Зустріч запланували на перевіреній віллі на Ібіці, яку вже використовували для таємних операцій.

Планування і проведення афери коштувало її творцям 400 тисяч євро. Спершу вони пропонували партіям та великому будівельному концерну придбати відео за 1,5 млн євро, але ті відмовилися.

У 2019 році в гру вступило неназване німецьке товариство, яке має рахунки в якійсь із податкових гаваней. Той факт, що до покупки відео причетна німецька арт-група "Центр політичної краси", категорично заперечується.

У підсумку відео було куплене товариством за 600 тисяч євро. Кошти виплатили золотими монетами Крюгерранд. Після цього сім фрагментів відео були передані німецьким виданням „Spiegel" та „SZ".

Наразі інших джерел, які б підтвердили версію видання Kronen Zeitung про сплановану пастку, немає.

Нагадаємо, оприлюднення відео призвело до політичної кризи в Австрії. 19 травня було оголошено про проведення дострокових виборів у вересні через розпад урядової коаліції. Точна дата виборів поки невідома.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com