Скандальний Каплін привів під Кабмін мітингарів «за соціальні стандарти»

|
Версия для печатиВерсия для печати

У центрі Києва понад 300 чоловік, здебільшого у військовій формі проводять марш пам'яті захисників Дебальцівського плацдарму, загиблих на початку 2015 року. В цей самий час в центрі Києва проходить марш, організований прихильниками кус-президента Грузії Михеїла Саакашвілі, а також мітинг, рганізований сумнівної репутації народним депутатом Сергієм Капліним.

 Військові, які йменують себе захисниками Дебальцівського плацдарму рухаються від вул.Хрещатик по Софійській вулиці вгору до Софійської площі. В руках учасників акції прапори військових підрозділів, громадських організацій. На чолі колони йдуть люди у військовій формі з плакатом "Слава захисникам Дебальцевого". Учасники маршу скандували "Слава Україні! Героям слава!".

В цей же час колона «Маршу за майбутнє» прихильників Саакашвілі, яка за різними оцінками нараховує, не менше п’яти тисяч осіб, також підійшла до Софієвської площі.

Близько тисячі осіб під прапорами Соціал-демократичної і Соціалістичної партій мітингують біля будівлі Верховної Ради з вимогою соціальних стандартів. В руках у них партійні прапори, також плакати з написами: "За мінімальну зарплату 10 тис. гривень", "За мінімальну пенсію 5 тис. гривень", "Підвищення податків для багатих" і "Україна без олігархів та їхніх політичних маріонеток".

Наразі всі три мітинги носять мирний характер.

Як раніше повідомляв «Аргумент»Окремі лідери політсил, які публічно підтримували Саакашвілі зявили: ці дні не для мітингів.

Нардеп Каплін має репутацію політика з так званих антипроектів Банкової.  

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com