Скорочення кількості РДА і ОДА уряд розгляне сьогодні

|
Версия для печатиВерсия для печати

На сьогоднішньому засіданні уряду члени Кабміну планують розглянути ініціативу скорочення на 50% районних та обласних державних адміністрацій і опрацювання законодавчого закріплення права людей обирати керівників своїх регіонів. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає прес-служба уряду.

Ця ініціатива, як вказав Прем'єр, буде "одним із питань найближчого засідання уряду".

"Я виношу на розгляд уряду пропозицію опрацювати можливість скоротити на 50% обласні, районні адміністрації. А наступний парламент має забрати право у Президента та уряду призначати керівників і віддати це право людям. Оце новий підхід управління і нові можливості самоврядування. Пріоритет (обирати керівників) має бути у громадах – вам вирішувати, хто є ваші керівники", - заявив Прем'єр в ефірі одного з телеканалів.

Він наголосив, що боятися цього кроку можуть тільки представники старої системи, в якій все було централізовано.

Нагадаємо, уряд пропонує на 50% скоротити облдержадміністрації і райдержадміністрації.

"Пропонуємо з 1 січня 2020 року скоротити на 50% облдержадміністрації і райдержадміністрації. Знаю, що це довгоочікуване рішення", - написав Гройсман у Twitter 18 червня 2019 року.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com