«Слугам народу» пояснили як треба хвалити Зеленського за два роки його каденції

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Народним депутатам «Слуги народу» підготували так звані ефірні тези, в яких радять, як звітувати про другу річницю першого туру виборів президента, і перераховують досягнення Володимира Зеленського за цей час.

Документ з ефірними тезами для «слуг» виявився в розпорядженні видання «Бабель».

Насамперед автори тез відзначають, що за другий рік каденції Зеленського була «відновлена здатність держави забезпечувати життя людей в надзвичайних умовах». Ілюструвати це «слуги» повинні тим, що Україна проходить коронакриза без обвалу національної валюти і проблем з банками.

Також серед досягнень радять називати «зменшення кількості олігархів в Україні вперше за багато років», зазначає ZN.ua.

Автори наводять як приклад лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука, проти якого РНБО ввів санкції. Вони стверджують, що кум Путіна став «олігархом завдяки Порошенко після Майдану», а за Зеленського - «перестав ним бути».

«Хто такий олігарх? Це той, хто має значний політичний, фінансовий і медійний ресурс, може привласнювати держмайно і використовувати свої активи в боротьбі за владу. Все це Медведчук отримав в період 2014-2019 років завдяки співпраці з Порошенком. Тепер такого олігарха, як Медведчук, більше немає», - йдеться в рекомендаціях депутатам.

Крім того, відзначають в тезах, за Зеленського відбувається «реальне розслідування» діяльності інших олігархів.

«Наприклад, діяльність відповідних осіб в ПриватБанку в період, коли ним володів Ігор Коломойський, перевіряється в рамках кримінальних проваджень за період з 2008 року [...] Тільки зараз конкретні посадові особи ПриватБанку отримали підозри», - відзначили в тезах.

Серед досягнень Зеленського також називають зростання зарплати в Україні, адже «розмір середньої зарплати в доларовому еквіваленті вже перевищив показник 2013 року»: її розмір в січні 2021 року було $441,7 проти $408,6 у 2013-му. Цей показник, вказують автори, свідчить про «подолання падіння, яке відбулося з початком агресії Росії».

У документі також відповідають на питання, чому Зеленський так і не завершив війну в Донбасі. Автори радять відповідати, що Росія поки не хоче відмовлятися від тих політичних вигод, які «дав їй Порошенко».

«До чого ми завжди повертаємося в переговорах? До того, як були встановлені в Мінських домовленостях політичні зобов'язання України. Це ж було абсолютно вигідно для Росії. Питання безпеки і політичні пункти в «Мінську» перемішані так, що буквально їх виконання може гарантувати задоволення всіх інтересів Кремля і суттєве обмеження суверенітету України. Ми наполягаємо на тому, що спочатку потрібно встановити повну безпеку, провести деокупацію, взяти під контроль кордон, а потім вже займатися політикою. Чому Порошенко погодив інший порядок дій? [...] На це повинен відповідати Порошенко», - заявили в тезах.

Також в тезах відзначають, що Зеленський став «першим президентом, який не намагається набрати якомога більше кредитів у МВФ». Він, підсумовують автори, є лідером електоральних симпатій і жоден з політичних опонентів не може з ним конкурувати.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]