"Слуги народу" хочуть дати податківцям доступ до рахунків фізосіб, ФОПів, юросіб

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У Верховній Раді зареєстровано законопроект №4073, яким пропонується статтю 62 закону "Про банки і банківську діяльність" новим підпунктом, що передбачав би обов’язок банків на письмову вимогу Державної податкової служби розкривати інформацію, що містить банківську таємницю, щодо операцій за рахунками конкретної юрособи, фізособи – суб’єкта підприємницької діяльності або фізособи за певний проміжок часу із зазначенням контрагентів та призначень платежів.

Автором документу значиться нардеп з президентської фракції "Слуга народу", зазначає FINBALANCE.

У пояснювальній записці зазначається, що "прийняття запропонованого проекту закону дозволить підвищити ефективність діяльності центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політики, забезпечуватиме своєчасне виявлення суб’єктів та об’єктів оподаткування, своєчасне, достовірне і повне нарахування і сплати податків, застосування і своєчасне стягнення сум передбачених законом штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) за порушення податкового, валютного та іншого законодавства, своєчасне вжиття заходів до виявлення, аналізу та перевірки фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму" (цитата).

Нагадаємо, на початку вересня глави ради НБУ Богдан Данилишин заявляв про необхідність “розширити можливості не лише правоохоронних, але і податкових органів в отриманні доступу до рахунків економічних суб’єктів” (цитата).


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com