«Слуги народу» націлились на 21 комітет Верховної Ради з 23-х

|
Версия для печатиВерсия для печати

У "Слузі народу" планують головувати у 21 комітеті Верховної Ради з 23, а інші партії мають пропорційно представляти себе у всіх комітетах.

Апро це під час брифінгу заявив представник президента в Раді Руслан Стефанчук, повідомляє Українська правда. "21 комітет - ми хотіли би перебрати головування, і взяти звичайних двох замів. А по інших, перший зам і секретар ми готові передати на вирішення нашим колегам. Два чи три комітети, я думаю, ми передамо для головування".

Він пояснив, що мова може йти про комітет свободи слова, про комітет прав людини пов'язаний з Донбасом, Кримом і нацменшинами і, можливо, про комітет молоді і спорту, а також про посади другого віце-спікера".

На думку Стефанчука, фракції мають пропорційно представляти себе у кожному комітеті. За його словами, партії мали вирішити це питання ще до виборів і набирати стільки голосів, скільки б вистачило для такого представництва.

Він додав, що партії, які набрали по 6%, не можуть претендувати на кілька місць в комітетах. Стефанчук додав, що нова Рада діє виключно за законом про комітети.

Єдине виключення, за його словами, партія "Голос", бо вона має 20 мандатів, а це менше ніж кількість комітетів. "Голос" має право самостійно визначати кількість нардепів у вибраних комітетах.

9 серпня народні обранці у підготовчій групі попередньо затвердили мінімальну й максимальну кількість членів комітетів: 7 і 31.

20 серпня нардеп партії "ЄС" Артур Герасимов обурювався, що комітет з євроінтеграції складається тільки з 7 осіб. За його словами, "Слуга народу" приймає більшість рішень самостійно і не зважає на прохання інших фракції.

Крім того, інші партії не зможуть делегувати по кілька нардепів у комітети, бо мають пропорційно розподілити свої сили у кожному з 23 представництв.

Урочисте засідання нової Верховної Ради заплановане на 29 серпня.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com